Více O nás

Celoskleněné dveře

Naší specializací jsou rovněž celoskleněné dveře. Vyrábíme a montujeme dveře otevíravé i posuvné. Dveře bývají z kalených skel, pevné díly příček mohou být i ze skel lepených. Na své výrobky používáme nejčastěji kování ověřených a kvalitních výrobců.

obrazek

Hlavní výhody skleněných dveří:
Skleněné dveře vyrábíme z kaleného bezpečnostního skla, díky němuž je prakticky vyloučeno možnost poranění při případném rozbití. Kalené sklo je zárukou vysoké kvality, tvrdosti a užitkovosti skleněných dveří.

Celoskleněné dveře nepodléhají času tj. nestárnou, mají tudíž dlouhou životnost.

obrazek

Individuální výběr laminovaného dekorativního grafického motivu skleněných dveří zajistí vytvoření originálního interiéru. Při použití vybraného dekoru i v jiných skleněných prvcích získáte interiér postavený na důvtipně propojených detailech.

Údržba skleněných dveří je velice jednoduchá, stačí je pouze otřít.

obrazek

Skleněné dveře je možné vyrobit otočné či posuvné, jednokřídlé či dvoukřídlé.

Kalené sklo ze kterého jsou vyrobeny celoskleněné dveře je odolné proti běžným nárazům.

obrazek

Na skla kalená mohou být použita skla čirá a superčirá , matná, barevná, barevná matná nebo skla tlačená. Skla se dále mohou upravovat pískováním, fazetováním, gravírováním, polepováním fóliemi a barevnými kameny. Podobné možnosti má i sklo lepené.

obrazek

Zaujala Vás naše práce? Ozvěte se nám!

Kontaktujte nás!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.