Více O nás

O nás

Jsme rádi, že jste navštívili naše stránky a těšíme se, že navštívíte i naši firmu. V prezentovaných oborech pracujeme od roku 1992. Všichni naši pracovníci, včetně vedení firmy, jsou kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti. Kvalitu naší práce můžeme doložit certifikáty, ale hlavně bohatými referencemi a dlouholetými zkušenostmi.

Nabízíme Vám široké spektrum služeb a prací v oboru sklenářství, plastových oken, rámování, zámečnictví a reklamních služeb.

Naše firma provádí dle přání zákazníka např.: zasklívání, rámování obrazů,broušení skla,pískování skla, vrtání, výroba celoskleněných dveří a příček, skleněných stolků akvárií a terárií a další dle přání zákazníka. V našem sklenářství můžete také zakoupit mnoho druhů skel jako: čiré, kouřové, ornamentní, kalené, protipožární, bezpečnostní, connex, drátosklo, dvojskla dle přání zákazníka, zrcadla, fazetová zrcadla, polykarbonát, plexisklo a také mnoho rámů a paspart.

Dále provádíme reklamní práce jako např.: polep firemních automobilů, výroba štítů, výroba reklamních tabulí, velkoplošný tisk, zvětšení fotografií a tisk speciálním plotrem ve fotokvalitě do živé velikosti (samozřejmě s ohledem na kvalitu dodané fotografie), výroba vinět na lahve, dopravní značení, reflexní značení do objektů, laminování, výroba různých samolep a cedulí (zákaz kouření, zákaz vstupu, prodejní doby, značení provozoven, požární značení, bezpečnostní značení apod.) a vše, co si zákazník vymyslí a přeje. Nově také servis plastových oken.

Zavoláte

Přijedeme

Opravíme

Seřídíme

Zaujala Vás naše práce? Ozvěte se nám!

Kontaktujte nás!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.